Çörek Otu ve Hamilelik

hamile kalma Çörek otu hamile kalma olasılığını yükseltir. Çörek otu hormon sisteminin sağlıklı çalışmasını sağlar ve vücut salgılarını düzenler. Çörekotu düzenli olarak kullanıldığında bağışıklık sisteminin olması gerektiği gibi çalışmasına yardımcı olan çok değerli bir bitkidir. Çörek otu kadınlarda ovülasyon, menüstrasyon ve hamilelikte üreme sistemlerinde aktif olup, rahim kaslarının kasılmasını teşvik eder. Bu sayede doğumu kolaylaştırır.  • Hamile kalmak için hamile kalmadan önce 6-8 ay boyunca ve doğuma bir hafta kala başlanıp emzirme süresince tüketilirse, anne ve çocuk sağlığı açısından çok faydalıdır.
  • Çörek otunu dozunu aşmamak kaydıyla her gün düzenli kullanabilirsiniz.
  • Uzun dönemde kullanılacak ise 6 ay kullanıp daha sonra iki ay ara verip yine altı ay kullanabilirsiniz. Bu şekilde ömür boyu kullanılabilir.

Hamile kalmak için Ballı Çörek Otu Macunu

Ballı Çörekotu macunu Bu karışımdan her gün 1 şeker kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.
Hamile kaldıktan sonra tüketmeyiniz. Çörekotu hamilelik süresince kullanılmamalıdır. Ama doğuma bir hafta kala başlanıp emzirme süresince tüketilirse, anne ve çocuk sağlığı açısından çok faydalıdır.


"Çörek otunu kullanın, ölümden başka her şeye devadır." Hz.Muhammed (s.a.s).